Kulturalnia jest autorskim projektem

Patronaty Kulturalni

Pochwała niekonsekwencji

2012-02-20


Niezwykle intrygująca nazwa zachęciła mnie, aby wejść do środka. Zasiadam wygodnie na parapecie i zanurzam się wśród miękkich poduszek czekając na swoje zamówienie. W pierwszej chwili cały wystrój wydaje się być dość chaotyczny, jednak nie dajmy się zwieść pozorom.

Na oko nie pasujące do siebie stoliki i fotele z różnych epok w mgnieniu oka stają się adekwatne do klimatu miejsca.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – kredki dla najmłodszych, planszówki dla fanatyków gier i mnóstwo ciekawych książek. Aranżacja ścian ujęła moje serce, ale nie zdradzę nic więcej na ten temat ;)

A propos menu – nie jest może ono nad wyraz wyszukane, ale nie wiem czy gdziekolwiek na ochocie można zjeść tak smacznie i tanio jak tu. Moje podniebienie zdecydowanie urzekły owocowe koktajle ze świeżych owoców na bazie mleka, jogurtu bądź soku. Polecam „wariacje na temat”, czyli koktajl według Twojej wyobraźni. Na mały głód zdecydowanie tosty – z pozoru nic wyszukanego, ale smakują wyśmienicie i są apetycznie podane.

Jeżeli chodzi o obsługę – przynajmniej jej męską reprezentację - zdecydowanie oceniam na plus. Panowie uśmiechnięci, pomocni i do tego przystojni. ;)

Mimo wszystko jest to miejsce idealne na wieczorne piwo ze znajomymi – bardzo szeroki wybór piw regionalnych po niewygórowanych cenach.

Krótko reasumując – pochwała dla niekonsekwencji!adres: ul. Grójecka 118
godziny otwarcia:codziennie od 10.00 do 1.00
strona www:Pochwała niekonsekwencji
kontakt: 22 823 18 98Subskrybuj newsletter Kulturalni:

fb